Lekarze Bydgoszcz

lekarz Kamil Sadzikowski

85-168 Bydgoszcz

Wzór lekarza. Pomoże, wytłumaczy, nie zostawi pacjenta z chorobą samemu sobie. Bardzo kompetentny i rzetelny specjalista, oby wszędzie tacy byli. Szkoda, że można przyznać tylko 5 gwiazdek.
Opinia dodana przez: Piotr

Urszula Jabłońska

Protetyk, Stomatolog

Bydgoszcz

Cudowny lekarz, z profesjonalnym podejściem do pacjenta, zaangażowana, uprzejma, łagodna i pełna empatii.

mgr Anna Pączka

Psychoterapeuta

Centrum Twórczego Życia i Psychoterapii
ul. Obrońców Bydgoszczy 8
Bydgoszcz

Pani Anna spowodowała ze uwierzyłam ze pozonie samym tylko gadaniem i przemyśleniami można pozbyć się kalustrofobii która męczyła mnie wiele lat!

dr hab. n. med. Lech Walasek

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz

Super specjalista a przede wszystkim skuteczny.Jestem Mu bardzo wdzięczna, że znalazł sposób na moje dolegliwości. Z czystym sumieniem mogę Go polecić każdemu , kto potrzebuje pomocy w cierpieniach.
Super podjście do dziecka - niełatwego przecież w swoim upośledzeniu. Leczenie poprzez zabawę. Nigdy jeszcze moje dziecko nie było tak zainteresowane tym co robi jak z Panią Aliną. Efekty przyszły same - moje dziecko już samo artykuuje zgłoski , nawet zdania - i teraz śmiało mogę polecić P. Aliną Łopatkę wszystkim rodzicom dzieci z uposledzeniem. Pozdrawiam

lekarz Maria Adamowicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Zbrachlińska 30
85-569 Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, cierpliwa, poswieca wiele czasu na wizyte. Nie naciaga na niepotrzebne koszty co w dzisiejszych czasach jest ewenementem! Najlepszy stomatolog jakiego mialam!

lek. med. Dawid Parzybut

Neurolog

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Taki lekarz to w tych czasach rzadkość.Kompetentny,uważnie słucha pacjenta i poświęca mu czas.Dociekliwy,szuka przyczyny choroby a nie maskuje jej objawy.Bardzo miły.Godny polecenia !
Opinia dodana przez: Paaaat

mgr Izabela Zachwieja

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Królowej Jadwigi
Bydgoszcz

Doświadczony logopeda, pracująca zarówno w poradni jak i w gabinecie, który naprawdę może się podobać zarówno małym jak i dużym pacjentom.

Daria Krulikowska

Psycholog

Poradnia Rodzinna Instytutu Dzieci i Rodziny Fundacji Po Swojemu - psycholog dziecięcy
Bydgoszcz

Daria jest świetną osobą oraz specjalistą. Jej doświadczenia oraz zdobyta wiedza pomogła mi przejść przez najtrudniejsze momenty mojego życia. Wspierała mnie i mobilizowała do pracy nad sobą oraz wiary we własne możliwości. Pokazała jak pokochać i zrozumieć samego siebie, a także jak środowisko domowe wpłynęł na mnie i że można to zmienić. Jestem jest bardzo wdzieczna za kilku miesięczne spotkania, na których byłam zawsze wysłuchana oraz wspierana.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Alicja Salamon-Górna

Ogrody 19b/53
85-870 Bydgoszcz

Bardzo miła i kompetentna osoba. Wszystko bardzo dokładnie objaśnia. Ma podejście nawet do bardzo małych dzieci. Trafnie ocenia stan malca. polecam.
Opinia dodana przez: Żaneta Zawadzka

lekarz Grażyna Jóźwicka

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy
ulica ks. Ryszarda Markwarta 6-8
85-015 Bydgoszcz

Godna polecenia i zaufania pediatra. Pochyla się skrupulatnie do badania dziecka, z którym się przychodzi. Analizuje, tłumaczy dlaczego to zaleca zastosować. Szuka różnych alternatyw, niekoniecznie zapisując odrazu antybiotyk. To już w skrajnych przypadkach..

lek. dent. Magdalena Niewadzi

Kujawsko-Pomorski Stomatologiczno-Medyczny NZOZ STO-MED
ulica Komisji Edukacji Narodowej 6
85-790 Bydgoszcz

Moja pierwsza wizyta... Co prawda Pani doktor nie mogła pomóc bezpośrednio ale jet kompetentna, pełna empatii do pacjenta i wzbudza zaufanie. Pokierowała mnie konkretnie co robić dalej. Polecam wszystkim- tym bardziej i mniej strachliwym.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Joanna Medaj-Gryboś

Al. Planu 6 letniego 33/9
85-806 Bydgoszcz

Najlepszy lekarz w życiu Moich Rodziców, cierpliwa, spokojna, chętna do pomocy, słowem lekarz z powołania.Dziekuję Córka Państwa Krzynówek
Opinia dodana przez: Katarzyna Szankowska

lekarz Michał Fijałkowski

Wyzwolenia 116/16
85-790 Bydgoszcz

Z moich dotychczasowych doświadczeń żaden z lekarzy tak wnikliwie nie przeprowadzał badania jak Pan Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta. Miły i empatyczny człowiek. Polecam
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Joanna Wiśniewska-Szmyt

Internista, Kardiolog

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor Joannę Wiśniewską-Szmyt. Po raz pierwszy nie czułem się jak rzecz. Pani doktor była trzecią do której trafiłem i już po pierwszej wizycie wiedziałem, że wreszcie trafiłem w dobre ręce. Przy kolejnych wizytach było zainteresowanie moim samopoczuciem, pełne informacje dot. leczenia w spokoju, bez pośpiechu a ponadto co jest dla mnie ważne - wyjaśnienia jak postępować w ewentualnych sytuacjach kryzysowych. Życzę sobie i Wam ...
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Magdalena Wełnic-Knioła

Polskie Centra Stomatologiczne "DENS"
ul. Igrzyskowa 1
85-794 Bydgoszcz

Pani Doktor pełen profesjonalizm polecam,wytłumaczy wszystko ,wysłucha pacjenta bardzo trafnie ocenia sytuację.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Jarosław Czyż

Internista, Hematolog

85-168 Bydgoszcz

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Marta Sekielska

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy
ulica Szpitalna 19
85-001 Bydgoszcz

Pani dr jest młodym lekarzem z dużym potencjałem.Dzięki niej zmieniłam zdanie na temat lekarzy przyjmujących w ramach NFZ.Badanie przebiega bezstresowo i profesjonalnie.Życzę Pani dr samych sukcesów.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Paweł Walentowicz

85-168 Bydgoszcz

Good Doctor ! Myślę, że jeden z nielicznych w Toruniu, który ogarnia i wie co ogarnia, zna się na rzeczy. Jest też śmieszkiem, co dodatkowo rozluźnia pacjentkę. Dziękuję za Małego Buddę :) ❤️🙏
Opinia dodana przez: Joanna

Agata Rambowicz

Logopeda

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Osoba kompetentna z duża wiedzą i doświadczeniem.Poświęca sporo czasu dzieciom i prowadzi niezwykle interesujące zajęcia.Mój syn niecierpliwie czeka na dzień terapii.